Paski Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 27,00 zł WYSYŁKA 24h
  0 Review(s) 

  Damski pasek koloru srebrnego wykonany z metalu. Idealny do kombinezonu, tuniki czy sukienki. Klamra zapinana na haczyk co umożliwia regulację długości zapięcia. Metal starannie wygładzony nie zaczepia, nie niszczy odzieży. Pasek wykonany jest z nieuczulającego metalu, nie zawiera niklu.

  27,00 zł
 • 24,00 zł WYSYŁKA 24h
  5 Review(s) 

  Elegancki damski pasek łańcuszek w kolorze srebrnym. Idealny do kombinezonu, tuniki, sukienki. Klamra zapinana na haczyk co umożliwia regulację zapięcia. Metal starannie wygładzony nie zaczepia, nie niszczy odzieży. Pasek wykonany jest z nieuczulającego metalu, nie zawiera niklu.

  24,00 zł
 • 27,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  0 Review(s) 

  Ozdobny pasek damski w kolorze złotym. Pasek na sprężynie dzięki czemu idealnie dopasowuje się do sylwetki. Zapięcie na klamrę z haczkiem ozdobioną imitacją cyrkonii.

  27,00 zł
 • 27,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  0 Review(s) 

  Ozdobny pasek damski w kolorze srebrnym. Pasek na sprężynie dzięki czemu idealnie dopasowuje się do sylwetki. Zapięcie na klamrę z haczkiem ozdobioną imitacją cyrkonii.

  27,00 zł
 • 24,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  5 Review(s) 

  Sztuczna biżuteria paski. Elegancki damski pasek łańcuszek, idealny do kombinezonu,tuniki, sukienki. Klamra zapinana na haczyk co umożliwia regulację zapięcia. Metal starannie wygładzony nie zaczepia, nie niszczy odzieży. Pasek wykonany jest z nieuczulającego metalu, nie zawiera niklu. Pasek oferowane są w I gatunku jakości.

  24,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów