Sukienki dzianinowe

Sukienki dzianinowe

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

  Sukienka Margaret...

  Cena 134,00 zł

  Delikatnie prążkowana sukienka w kolorze cappuccino z długością rękawka 7/8. Dół sukienki ołówkowy. Wykonana z bardzo elastycznego materiału. Model sukienki dla kobiet, które cenią sobie wygodę. Ten model sprawi, że Twoja sylwetka zaprezentuje się przepięknie. Fason tej sukienki podkreśli atuty Twojej sylwetki i uwydatni kobiece kształty. Sukienka Margaret Polska produkcja.

  • Nowy

  Sukienka Margaret bordo BF05

  Cena 134,00 zł

  Delikatnie prążkowana sukienka w kolorze bordowym z długością rękawka 7/8. Dół sukienki ołówkowy. Wykonana z bardzo elastycznego materiału. Model sukienki dla kobiet, które cenią sobie wygodę. Ten model sprawi, że Twoja sylwetka zaprezentuje się przepięknie. Fason tej sukienki podkreśli atuty Twojej sylwetki i uwydatni kobiece kształty. Sukienka Margaret Polska produkcja.

  • Nowy

  Sukienka Margaret morska BF05

  Cena 134,00 zł

  Delikatnie prążkowana sukienka w kolorze morskim z długością rękawka 7/8. Dół sukienki ołówkowy. Wykonana z bardzo elastycznego materiału. Model sukienki dla kobiet, które cenią sobie wygodę. Ten model sprawi, że Twoja sylwetka zaprezentuje się przepięknie. Fason tej sukienki podkreśli atuty Twojej sylwetki i uwydatni kobiece kształty. Sukienka Margaret Polska produkcja.

  • Nowy

  Sukienka Margaret khaki BF05

  Cena 134,00 zł

  Delikatnie prążkowana sukienka w kolorze khaki z długością rękawka 7/8. Dół sukienki ołówkowy. Wykonana z bardzo elastycznego materiału. Model sukienki dla kobiet, które cenią sobie wygodę. Ten model sprawi, że Twoja sylwetka zaprezentuje się przepięknie. Fason tej sukienki podkreśli atuty Twojej sylwetki i uwydatni kobiece kształty. Sukienka Margaret Polska produkcja.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć