Galanteria Skórzana

Galanteria Skórzana

Galanteria Skórzana

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

 • Uniwersalna torebka damska...

  Cena 79,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej dostępna w kolorze brązowym i popielatym. Torba zamykana na napę z magnesem. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku jedna komora w tym jedna kieszeń zamykane na zamek oraz jedna kieszeń bez zamykania. Model kopertówki który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Model sztywny.

 • Torba eko jeans nadruk...

  Cena 37,00 zł

  Torba miejska jeans z nadrukiem ” torba na FOCHY ” w kolorze granatowym. Zapinana na suwak, dodatkowa wewnętrzna jedna kieszeń. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko tekstylna z...

  Cena 32,00 zł

  Torba miejska tekstylna z nadrukiem ” ZGUBIŁAM DIORA TORBA ZASTĘPCZA ” w kolorze GRAFITOWYM. Zapinana na suwak, wewnątrz jedna kieszeń również zasuwana na suwak, kolorowa podszewka. Uchwyty torby wykonany z tej samej tkaniny. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Damska torebka miejska...

  Cena 92,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze żółtym. Miejska torebka damska zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie komory w tym dwie kieszenie zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie jedna kieszeń zamykana na zamek. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4. Idealna na wyjście w miasto.

 • Uniwersalna torebka damska...

  Cena 93,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie komory w tym dwie kieszeń zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie jedna kieszenie zamykane na zamek. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4. Model sztywny.

 • Zielona torebka damska na...

  Cena 72,00 zł

  Miejska torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej połączona z materiałem  w kolorze zielonym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość regulacji paska co jest bardzo wygodne.  W środku jedna komora w tym jedna kieszeń i  dwie wkładki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie zamykana na zamek. Mały format torebki idealny na wyjście w miasto.

 • Miodowa torebka damska na...

  Cena 72,00 zł

  Miejska torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej połączona z materiałem  w kolorze miodowym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość regulacji paska co jest bardzo wygodne.  W środku jedna komora w tym jedna kieszeń i  dwie wkładki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie zamykana na zamek. Mały format torebki idealny na wyjście w miasto.

 • Torba eko jeans nadruk...

  Cena 37,00 zł

  Torba miejska jeans z nadrukiem ” torba na FOCHY ” w kolorze jasnym niebieskim. Zapinana na suwak, dodatkowa wewnętrzna jedna kieszeń. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko jeans nadruk...

  Cena 37,00 zł

  Torba miejska jeans z nadrukiem ” SPRAW BOŻE, ŻEBYM KUPIŁA TYLKO TO, PO CO PRZYSZŁAM... ” w kolorze jasnym niebieskim. Zapinana na suwak, dodatkowa wewnętrzna jedna kieszeń. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko jeans nadruk MOJĄ...

  Cena 37,00 zł

  Torba miejska jeans z nadrukiem ” MOJĄ CHANEL POŻYCZYŁAM KOLEŻANCE ” w kolorze granatowym. Zapinana na suwak, dodatkowa wewnętrzna jedna kieszeń. Mieszcząca format A4,. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko jeans nadruk...

  Cena 37,00 zł

  Torba miejska jeans z nadrukiem ” ZGUBIŁAM DIORA TORBA ZASTEPCZA ” w kolorze granatowym. Zapinana na suwak, dodatkowa wewnętrzna jedna kieszeń. Mieszcząca format A4,. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko tekstylna szara z...

  Cena 32,00 zł

  Torba miejska tekstylna z nadrukiem ” KRÓLOWA SHOPPINGU ” w kolorze szarym. Zapinana na suwak, wewnątrz jedna kieszeń również zasuwana na suwak, kolorowa podszewka. Uchwyty torby wykonany z tej samej tkaniny. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko tekstylna z...

  Cena 32,00 zł

  Torba miejska tekstylna z nadrukiem ” torba na FOCHY ” w kolorze ciemny granat. Zapinana na suwak, wewnątrz jedna kieszeń również zasuwana na suwak, kolorowa podszewka. Uchwyty torby wykonany z tej samej tkaniny. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Torba eko tekstylna z...

  Cena 32,00 zł

  Torba miejska tekstylna z nadrukiem ” KRÓLOWA SHOPPINGU ” w kolorze ciemny granat. Zapinana na suwak, wewnątrz jedna kieszeń również zasuwana na suwak, kolorowa podszewka. Uchwyty torby wykonany z tej samej tkaniny. Mieszcząca format A4. Idealna na zakupy czy spacer.

 • Czarna torebka damska na...

  Cena 73,00 zł

  Miejska torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość regulacji paska co jest bardzo wygodne.  W środku jedna komora w tym jedna kieszeń. Na zewnętrznej stronie jedna kieszeń zamykana na zamek. Mały format torebki idealny na wyjście w miasto.

 • Uniwersalna duża torebka...

  Cena 99,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej połączona z materiałem zamszowym w kolorze szarym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie przegrody w tym dwie kieszenie zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie jedna kieszeń zamykane na zamek. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

 • Szara torebka damska na...

  Cena 69,00 zł

  Miejska torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej połączona z materiałem  w kolorze szarym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość regulacji paska co jest bardzo wygodne.  W środku jedna komora w tym jedna kieszeń i  dwie wkładki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie zamykana na zamek. Mały format torebki idealny na wyjście w miasto.

 • Torebka damska Gallantry...

  Cena 88,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze ciemno szarym. Eko-skóra miła w dotyku miękka.Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie komory w tym dwie wkładki zamykane na suwak oraz dwie małe wkładki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie kieszeń zamykana na zamek. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

 • Torebka damska dudlin...

  Cena 68,00 zł

  Torebka damska listonoszka wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze karmelowym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na przedramieniu, dzięki paskowi z regulacją. W środku dwie przegrody w tym dwie wkładki zamykane na suwak oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie zamykane na zamek oraz jedna zamykana na wygodny magnes.

 • Torebka damska rozmiar XL...

  Cena 88,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze brązowym. Eko-skóra miła w dotyku miękka.Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie komory w tym dwie wkładki zamykane na suwak oraz dwie małe wkładki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie kieszeń zamykana na zamek. Po bokach torebki dwie kieszenie zapinane na suwak. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

 • Damska torebka rozmiaru XL...

  Cena 84,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze bordowym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku jedna komora w tym jedna kieszeń zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie w tym jedna zamykane na zamek a druga na wygodny magnes. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

 • Mała torebka damska...

  Cena 55,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym nabłyszczana. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Pasek z regulacją długości.  W środku jedna komora w tym jedna kieszeń . Po bokach dwie kieszenie zamykane na zamek. Na zewnętrznej stronie kieszeń zamykana na zamek. Mały format torebki idealny na wyjście.

 • Uniwersalna torebka damska...

  Cena 79,00 zł

  Torebka damska wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku jedna komora w tym jedna kieszeń zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Na zewnętrznej stronie dwie kieszenie zamykane na zamek. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

 • Uniwersalna torebka damska...

  Cena 99,00 zł

  Torebka damska renomowanej marki Maria C wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej w kolorze karmelowym. Torba zamykana na zamek błyskawiczny. Możliwość noszenia na dwa sposoby w ręce lub na przedramieniu, dzięki odpinanemu paskowi z regulacją. W środku dwie komory w tym dwie kieszenie zamykane na zamek oraz dwie małe kieszonki bez zamykania. Po bokach wszywany materiał. Na zewnętrznej stronie kieszeń zamykana na zamek. Front ozdobiony cekinami oraz efektownymi przeszyciami. Model sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, mieszczący format A4.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć