Torebki materiałowe

Torebki materiałowe

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Torba czarna Wzór Lew EMI12

  Cena 49,00 zł

  Czarna damska torba z aplikacja po jednej stronie wzór lwa w kolorze złotym. Model prostym, klasycznym. Wyjątkowym designem pasować będzie nie tylko na zakupy, ale również jako ładna ozdoba do całości stylizacji. Wyprodukowana w Polsce.

 • Torba czarna Wzór Koliber...

  Cena 49,00 zł

  Czarna damska torba z naszywaną kieszenią z aplikacja wzór kolorowej koliber. Model prostym, klasycznym. Wyjątkowym designem pasować będzie nie tylko na zakupy, ale również jako ładna ozdoba do całości stylizacji. Wyprodukowana w Polsce.

 • Torba czarna Wzór Pelikan...

  Cena 49,00 zł

  Czarna damska torba z naszywaną kieszenią z aplikacją wzór różowego pelikana w cekiny koliber. Model prostym, klasycznym. Wyjątkowym designem pasować będzie nie tylko na zakupy, ale również jako ładna ozdoba do całości stylizacji. Wyprodukowana w Polsce.

 • Torba czarna Wzór Kapelusz...

  Cena 49,00 zł

  Czarna damska torba z naszywaną kieszenią z aplikacją wzór kapelusza 3D. Model prostym, klasycznym. Wyjątkowym designem pasować będzie nie tylko na zakupy, ale również jako ładna ozdoba do całości stylizacji. Wyprodukowana w Polsce.

 • Torba czarna Wzór Sowa EMI13

  Cena 49,00 zł

  Czarna damska torba z naszywaną dużą kieszenią z aplikacją wzór kolorowej sowy. Model prostym, klasycznym. Wyjątkowym designem pasować będzie nie tylko na zakupy, ale również jako ładna ozdoba do całości stylizacji. Wyprodukowana w Polsce.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć